2018-12-29
Мне пришла СМС о том что я могу взять кредит. Я последовала всем правилам. Но там было всё на казахском. И скажите мне оформили или нет
Зиновенко Айнагуль Жакенкелдиевна
BEECREDIT отвечает:
Уважаемая Айнагуль, компания BeeCredit не делает предложений по СМС, компания работает исключительно в Украине. Берегитесь мошенников. С уважением
2018-01-03
Скільки часу займе оформлення кредиту під заставу майна?
Manager
BEECREDIT отвечает:
У середньому процедура оформлення кредиту займає 5-7 хвилин.

Якщо предмет вашої застави - виріб з дорогоцінних металів, фахівець визначить пробу, вагу і надасть розрахунок суми за максимальною оцінкою.

Якщо ваша застава - техніка, перевірка і оцінка займає до 15 хвилин.

Якщо Ваша застава – автомобіль, сільхозтехніка або спец техніка, перевірка технічного стану (фаховий технічний огляд), а також за необхідного нотаріального переоформлення (тимчасово відчуження) заставного майна може зайняти до 2-х робочих днів.

Після цього, з урахуванням ваших побажань, вам запропонують найбільш вигідні кредитні умови і видана потрібна сума готівкою або безготівковим переказом коштів
2018-01-03
Чи видаємо ми кредити під заставу автомобіля чи нерухомості?
Manager
BEECREDIT отвечает:
Компанія BeeCREDIT здійснює кредитні операції під заставу всіх видів рухомого майна, в тому числі автомобілів; нерухомість НЕ може бути об’єктом застави при здійснені кредитних операцій.
2018-01-03
Від чого залежить оцінна вартість техніки?
Manager
BEECREDIT отвечает:
Вартість техніки залежить від таких факторів, як стан виробу, комплектація, рік випуску, наявність упаковки та гарантійного свідоцтва та ін.
2018-01-03
Як відбувається оцінка ювелірного виробу?
1111
BEECREDIT отвечает:
Насамперед, наш фахівець огляне і зважить Ваш виріб. Якщо буде потрібно, за допомогою безпечних методів буде визначена фактична проба виробу. Зверніть увагу, для апробування застав з дорогоцінних металів ми використовуємо неруйнівні реактиви.
2018-01-03
З якими документами, окрім паспорта, можна оформити кредит?
Manager
BEECREDIT отвечает:
1). Документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України:

• паспорт громадянина України;

• паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

• дипломатичний паспорт України;

• службовий паспорт України;

• посвідчення особи моряка;

• посвідчення члена екіпажу;

• посвідчення особи на повернення в Україну;

• тимчасове посвідчення громадянина України;

2). Документи, що посвідчують особу та підтверджують її спеціальний статус:

• посвідчення водія;

• посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон;

• посвідка на постійне проживання;

• посвідка на тимчасове проживання;

• картка мігранта;

• посвідчення біженця;

• проїзний документ біженця;

• посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту;

• проїзний документ особи, якій надано додатковий захист;

• військовий квиток.

Крім одного з перерахованих вище документів Вам необхідно також пред'явити ІПН (ідентифікаційний податковий номер), або ж позначку про відмову від його отримання.
2018-01-03
Какой процент начисляется каждый день на мой займ?
Manager
BEECREDIT отвечает:
Процентную ставку по кредиту Вы можете узнать, связавшись с информационным центром BeeCredit. Процентная ставка зависит от условий кредитования и от суммы займа и в каждом конкретном случае может составляет от 0,3 до 1,1% от общей суммы займа. Если вы частично погасили задолженность, то дальнейшее начисление процентов будет на ту сумму, которая осталась к выплате.
2018-01-03
Що потрібно для отримання кредиту під заставу майна?
Boris
BEECREDIT отвечает:
Для отримання готівки в компанії BeeCREDIT, досить мати при собі паспорт та заставне майно (вироби з золота, срібла, техніку або будь-який інший вид застави з переліку).
2018-01-03
Як сплатити кредит достроково?
Boris
BEECREDIT отвечает:
Дуже просто. Якщо у вас з'явилася можливість повернути кредит достроково, ми просто перерахуємо суму відсотків у менший бік в день звернення.
2018-01-03
Могу ли я выкупить залог, если кредит оформлен на (брата, сестру, сына, жену и т.д.) при наличии договора и всех необходимых документов?
Сергей
BEECREDIT отвечает:
Якщо договір кредитування оформлений на ваше ім'я, то тільки ви маєте право викупити заставу. Якщо у вас немає можливості приїхати за адресою відділення і закрити договір кредитування особисто, це може зробити друг або родич за нотаріально завіреною довіреністю. Продовжити договір (сплатити лише відсотки за вашим кредитом, без погашення і викупу виробу) може хто завгодно.